NAPIŠTE NÁM

Vaše názory jsou pro nás velice důležité

V případě jakýchkoliv podnětů, postřehů, nebo návrhů, neváhejte nám je sdělit a využijte možnost komentáře na této stránce, popřípadě nás prosím kontaktujte na e-mailu: petr.macejka@udimo.cz

209 komentářů

 1. Petr Macejka

  Dobrý den, V předmětném místě je rozhled i přes zaparkovaná vozidla u krajnice cca 75 m. To je v souladu s ČSN pro navrhování křižovatek. Nicméně úhel připojení vedlejší není optimální. Vzhledem ke geometrii křižovatky by bylo vhodné tuto přestavět resp. Rameno vedlejší zahnout tak, aby bylo na hlavní pokud možno kolmé.

  Odpovědět
 2. Petr Macejka

  Dobrý den,
  Díky za připomínku. V ulici Chropyňská, kde je možné zkracování cesty nákladními vozy je pouze jeden bytový dům Chropyňská 2. Ze sčítání z křižovatky Chropyňská x Tovačovského je zřejmé, že na ulici Chropyňská projede za den 43 nákladních vozidel. Ve špičku pak max 5 vozidel za hodinu. Podnětem se budeme zabývat.

  Odpovědět
  • Navrátilová

   Dobrý den,
   děkuji za odpověď, nicméně měla jsem na mysli úsek ulice Chropyňská od železničního přejezdu a křižovatky Na Sádkách x Chropyňská (jede tudy MHD č.5, zastávka obchod, Včelín, Za včelínem…)až po výjezd na ulici Kaplanova. Před obchodem je parkoviště nákladních aut a na ulici Na Sádkách Kovošrot a nákladní auta, která na výšku projedou pod dálničním podjezdem tudy projíždí v obou směrech a přes křižovatku Tovačovského vůbec nejedou. Jedou Kaplanova x Na Sádkách x Chropyňská X Kaplanova, nebo v opačném směru.
   Děkuji

   Odpovědět
   • Petr Macejka

    Dobrý den, Díky za podnět. Omezením vjezdu nákladních vozidel na ulici Chropyňskou v úseku obchod – konec zástavby se budeme zabývat.

    Odpovědět
 3. Navrátilová

  Dobrý den,
  bydlím v ulici Chropyňská a velmi bych uvítala zákaz průjezdu kamionů a nákladních vozidel, které si zde ve velké míře zkracují cestu. Velký hluk, otřesy domu i bezpečnost cyklistů i chodců /není zde dostatečně široká cesta ani chodník pro chodce a cyklisty/.
  Děkuji

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NA ZPRACOVÁNÍ SE PODÍLÍ:

ZADAVATEL
Město Kroměříž

ZPRACOVATEL
UDIMO, spol. s r.o.

Ing. Petr Macejka Ph.D (zpracovatel PUMM)

ŘÍDÍCÍ SKUPINA

Mgr. Jaroslav Němec – předseda řídící skupiny

Mgr. Vít Peštuka (místostarosta)

Soňa Borková (koordinátor PUMM)

Mgr. Monika Doláková, DiS. (odd. dopravy a silničního hospodářství)

Ing. Hana Kubáčková (odd. územního rozhodování a stavebního řádu)

Pavla Litvinová (odd. územního plánování a státní památkové péče)

Lambert Hanzal (odbor služeb)

Ing. arch. Radmila Vraníková, Ph.D. (architektka města)

Mgr. Petr Sedláček (Kroměřížské technické služby, s.r.o.)

npor. Bc. Petr Vařecha (PČR – Dopravní inspektorát)

 

PRACOVNÍ SKUPINY
Pracovní skupiny jsou tvořeny z řad zástupců objednatele, zpracovatele a odborníků na danou oblast věnující se všem konkrétním dílčím tématům v rámci SUMP.

VEŘEJNOST

PODNIKATELSKÝ SEKTOR

VEŘEJNÝ A NEZISKOVÝ SEKTOR